NOWY KATALOG 2020 JUŻ DOSTĘPNY!

https://view.publitas.com/klocki-edu-pl/klockiedupl-katalog-2020-pl/page/1

NOWY KATALOG 2019 JUŻ DOSTĘPNY!

NOWY KATALOG 2018 JUŻ DOSTĘPNY!

katalog klocków 2018

W nowym katalogu znajdą Państwo zarówno dobrze znane hity, jak i kilka nowości. Wśród sprawdzonych klocków, które zdobywają coraz większą popularność, można wybierać z wielu kompletów Loowi. Stanowią one niekończące źródło inspiracji, co potwierdza zdobyty tytuł Najlepszej Zabawki 2017. Klocki MagFun i Obludarium to z kolei zabawka, przyciągająca uwagę wzornictwem i oryginalnością.

W najnowszym katalogu, nie brakuje też produktów, które pozwalają dziecku rozwijać kreatywność dzięki tworzeniu fantazyjnych konstrukcji, przypominających w efekcie końcowym piksele- np. Zemi Block. Ludus z kolei proponuje wiele opcji, dlatego każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Zestawy ze śrubkami pozwalają na tworzenie kształtów, w których poszczególne elementy ruszają się za pomocą zawiasów. Ludus Wally Wally- to z kolei klocki posiadające kształt literki H. To jakże proste rozwiązanie pozwala dziecku znacząco rozwinąć zdolności manualne.Ludus The Wise to zaś idealna propozycja dla chłopców kochających samoloty, maszyny budowlane i dinozaury. Zestawy z serii Little Architect umożliwiają budowanie według dołączonych szablonów. Tym samym pociecha buduje sobie obrazek i wie, po jaki klocek ma sięgnąć.

W naszym katalogu znajduje się również propozycja dla małego mechanika. Klocki Volk’s Baukasten zawierają elementy konstrukcyjne i kilka innych detali, którymi na pewno każdy chłopiec się zainteresuje. Genii Creation to ukłon w stronę tradycji, czyli propozycja składająca się z drewnianych klocków w nowoczesnym wydaniu. Wyróżniają się małymi wbudowanymi magnesami. Dzięki temu wymyślne konstrukcje będą stabilne. Proste udogodnienie sprawia, że budowanie z klocków drewnianych staje się łatwiejsze. Producent zadbał o przeróżne warianty kolorystyczne, idealne zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dla nieco starszych dzieci idealną opcją będą zestawy Plus Plus. Za pomocą klocków, mających kształt plusików można stworzyć niesamowite rzeczy. Nieco większe pociechy ucieszą się również z klocków-literek WordPhun, mających zachęcić do nauki.

Mamy nadzieje, że propozycje z naszego katalogu, zarówno te dobrze znane, jak i nowości przypadną do gustu Państwa dzieciom. Jesteśmy przekonani, że każdy rodzic znajdzie wśród naszych klocków dokładnie takie, które będą idealne dla pociechy!